
U organizaciji Dječje športske akademije "Niza" održan je drugi po redu maskenbal. Počelo je povorkom djece ulicama sela, da bi nakon toga bio zapaljen krivac za sve zlo tzv. fašnik ili krnjo. Dječje maškare su nastavile druženje uz sokove, razne kolače i krafne. Navečer u prostorijama doma na igralištu organizirano je druženje za sve mještane sela i okolice uz živu glazbu.

