
U subotu 7. 3. održana je izborna Skupština NK Omladinac Niza uz prisustvo članova, igrača i simpatizera u prostorijama Mjesnog doma na igralištu. Ispred Nogometnog središta Našice Skupštini je nazočio Marinko Sarajlić član Izvršnog odbora NS Našice. Skupština počela predstavljanjem izvješća o radu i financijskog izvješća u prošloj godini. Naglašeno da se seniorski sastav vratio u 2. ŽNL Našice, gdje zasada drži odlično sedmo mjesto od 15 ekipa.



